Проектна діяльність бібліотек

Кремньова О. Діти та книги – без кордонів

Стаття представляє спільний проект українських та литовських бібліотекарів по організації та проведенню дитячого фестивалю «Етнобук – 2017», Литва – Україна.

Відомості про автора: 

провідний бібліотекар Львівської обласної бібліотеки для дітей

Данилевич Т. На бібліотечній платформі «Кварталу МироТворчості»

У статті представлено проектну діяльність Житомирської обласної бібліотеки для дітей в розвитку комунікації і взаємодії з різними культурними, громадськими, гуманітарними інституціями задля розвитку соціального партнерства. 

Відомості про автора: 

завідувач відділу обслуговування учнів 5-9 класів Житомирської обласної бібліотеки для дітей

Расторгуєва Н. Бібліотека і поліція: партнерство заради безпеки дітей

У статті представлено партнерство Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка і патрульної поліції міста Кропивницький у проведенні заходів для дітей з питань безпеки життєдіяльності і права в рамках програми «Поліція і спільнота» (ПОЛіС) Всеукраїнського проекту «Залучення громадськості до реформ» за фінансової підтримки Міжнародної Ради наукових досліджень та обмінів (IREХ).

Відомості про автора: 

завідувач відділу розвитку дитячих бібліотек і маркетингу Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка (м. Кропивницький)

Волян Н. Нове обличчя бібліотек – нові послуги громаді

У статті висвітлюється досвід роботи Рівненського осередку Української бібліотечної асоціації у напрямку професійного розвитку своїх членів, їх соціальної активності та реалізації суспільно-корисних ініціатив через проектну діяльність.

Відомості про автора: 

головний методист Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки

Лобановська І. Корпоративні бібліотечні проекти як засіб формування інформаційних ресурсів

У статті досліджено питання застосування бібліотечних проектів у процесі формування інтегрованого галузевого інформаційного ресурсу та надання повноцінного й багатоаспектного доступу до нього провідними освітянськими книгозбірнями для максимального задоволення інформаційних потреб користувачів. Розглянуто характерні риси проектів та їх поділ за окремими ознаками. Відзначено, що найбільшого поширення в бібліотечній практиці набули партнерські проекти. Висвітлено досвід Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського в проектній діяльності.

Відомості про автора: 

завідувач відділу наукового формування та опрацювання документних ресурсів Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського

Лісогор В. Бібліотека – берегиня родоводу

У статті представлено інформацію та досвід роботи по реалізації краєзнавчого проекту «Домашні сімейні літописи: жива історія» та конкурс «Родовід моєї сім’ї», який пройшов у Центральній бібліотеці ім. В. Г. Короленка, м. Маріуполь.

Відомості про автора: 

головний бібліотекар відділу електронної інформації Центральної бібліотеки ім. В. Г. Короленка, м. Маріуполь

Подписка на RSS - Проектна діяльність бібліотек