Передплатити

Шановні передплатники!

       У зв’язку із прийняттям у грудні 2020 р. постанови уряду щодо заборони попередньої оплати бюджетними установами, більшість бібліотек не мають змоги здійснити передплату періодики на 2021 рік традиційним способом.

    Виходячи з цього, пропонуємо вам здійснити передплату журналу «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика» безпосередньо в редакції шляхом попереднього замовлення журналів на адресу [email protected], а вже потім здійснюватиметься надсилання передплатникам журналів та їх оплата відповідно до рахунку набанківський рахунок редакції вже після отримання журналів.

       Журнал виходить щоквартально, тому попереднє замовлення на кожен номер слід зробити до 20 числа до закінчення конкретного кварталу (тобто № 1 – до 20 березня, № 2 до – 20 червня, № 3 до – 20 вересня, № 4 – до 20 грудня) або зразу надіслати замовлення на річну передплату.

       Документи на постачання (замовлення, договір, рахунок на оплату, накладні) оформлюватимуться відповідно до замовлень на кожен номер журналу або в цілому на рік (зразки документів тут).

      Постачання журналів здійснюватиметься відповідно до замовлень та будуть надіслані вже після друку журналів та оплачуватимуться після отримання журналів передплатниками. Вартість одного номера журналу залишається без змін і складає 80 грн 00 коп., а річна передплата – 320 грн. 00 коп. Вартість пересилки журналу сплачує передплатник. Якщо пересилка журналів здійснюватиметься за рахунок редакції, то слід додати до передплатної вартості ще 25–30 грн 00 коп. за пересилку кожного номера журналу.

 

      Просимо в цей складний час підтримати журнал, щоб зберегти його видання, бо значне зменшення тиражу може призвести до припинення друку журналу.

Передплатний індекс друкованого журналу 09923, електронної версії – 98015 (на CD, off-line, online).

Передплатити журнал можна трьома способами:

  1. в редакції журналу, звернувшись листом на електронну пошту з метою отримання договору на постачання журналу та рахунку для оплати або через сайт, оплативши передплату на рахунок редакції;
  2. у будь-якому поштовому відділенні за «Каталогом видань України на (відповідний) ____ рік» ДП «Преса» («Укрпошта») за передплатними індексами, вказаними вище;
  3. в інших передплатних агенціях за передплатними індексами, вказаними вище.

Пропонуємо включати журнал «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика» до списків періодики при проведенні тендерних процедур.

Вартість журналу залишається незмінною протягом декількох останніх років: 80 грн за номер або 320 грн річна передплата, незважаючи на значні фінансові зміни на ринку передплатних послуг та складну фінансову ситуацію в країні та фінансуванні бібліотек, адже ми цінуємо кожного передплатника.

У редакції можна придбати попередні номери журналу «Бібліотечний форум; історія, теорія і практика» за будь-який рік.

Звертайтесь до редакції журналу:
тел.: (067) 625-36-52, (066) 840-97-83;
[email protected]