№ 3 (5) 2016

Файл ЕК: 

Ясинецька-Єгорова Л. Моє щасливе місце – бібліотека!

Пропонуємо Вам своєрідну літературну історію-сповідь молодого бібліотекаря, яка власним прикладом переконує, що професія бібліотекаря є багатогранною та найчудовішою в світі. Можливо ця сповідь буде використана вами задля популяризації цієї чудової професії серед молоді.

Відомості про автора: 

бібліотекар 2-ої категорії сектору соціокультурної діяльності відділу обслуговування користувачів Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара

Професійний візит до бібліотек Литви

Представлено інформацію про професійно-освітню поїздку 7-13 червня 2016 року делегації українських бібліотекарів до дружньої до України Литовської Республіки, організовану Українською бібліотечною асоціацією та Асоціацією муніципальних публічних бібліотек Литовської Республіки.

Польова В. Дім Європи у Литві

У статті представлено діяльність Дому Європи у Литві та 10 центрів європейської інформації у бібліотеках Литви щодо поширення інформації про ЄС.

Відомості про автора: 

адміністративний координатор Виконавчого офісу Української бібліотечної асоціації

Бояринова О. Як працює Європейський парламент: нотатки очевидця

17-21 червня 2016 р. Оксана Бояринова, голова Молодіжної секції УБА та менеджер проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» взяла участь у навчальній поїздці в Європейський парламент (м. Брюссель) на запрошення польського єврокомісара Міхала Боні про що і розповідає у цій статті.

Відомості про автора: 

голова Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації

Башун О. «Все про Європу в бібліотеках»: проект Української бібліотечної асоціації

У статті представлено інформацію щодо проекту «Все про Європу в бібліотеках» Української бібліотечної асоціації, який передбачає створення мережі пунктів європейської інформації в бібліотеках, інформаційну та навчально-методичну підтримку книгозбірень у створенні пунктів та наданні інформації про ЄС та євроінтеграційні процеси в Україні користувачам бібліотек.

Відомості про автора: 

головний редактор журналу «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика», кандидат педагогічних наук

Яковенко Ю., Подтинна О. Заповнюючи сторінки літературної біографії міста ...

12 квітня 1996 року на базі Центральної бібліотеки ім. В. Г. Короленка було урочисто відкрито Маріупольський міський літературний музей. У статті розповідається про історію створення, діяльність та святкування 20-річчя музею.

Відомості про автора: 

бібліотекар, головний методист Центральна бібліотека ім. В. Г. Короленка, м. Маріуполь

Гонтаренко Л. Главный библиотекарь – главный наставник. Славные имена славной библиотеки

Статья посвящена Вере Николаевне Созоновой – опытнейшему специалисту-практику в области формирования фондов патентов и стандартов, главному библиотекарю отдела технической литературы (ныне – отдела научно-информационного обеспечения инновационных процессов) Харьковской государственной научной библиотеки им. В. Г. Короленко и приурочена к 60-летию ее трудовой деятельности и 130-летию библиотеки.

Відомості про автора: 

главный библиотекарь отдела научно-информационного обеспечения инновационных процессов Харьковской государственной научной библиотеки им. В. Г. Короленко (с 1990 г. по 2015 г.)

Березюк Н. «…С точки зрения библиографии В. П. Бузескул как был, так и остался непревзойденным»

Стаття розкриває маловідому сторінку бібліографічної діяльності видатного історика, професора Харківського університету В. П. Бузескула.

Відомості про автора: 

провідний бібліограф Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна

Ковальчук Г. Підвищення кваліфікації бібліотечних працівників в Україні: ретроспективний аспект

У статті прослідковується історія формування системи підвищення кваліфікації бібліотечних працівників в Україні.

Відомості про автора: 

методист Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка

Кривешко Т., Мельник М. Англомовний студент: організація роботи Наукової бібліотеки Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова

У статті висвітлюється досвід роботи Наукової бібліотеки Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова з англомовними іноземними студентами, який сприяє взаєморозумінню та налагодженню співпраці між бібліотекою та студентами, окреслено механізми збереження фондів та шляхи боротьби з читацькою заборгованістю.

Відомості про автора: 

бібліотекар ІІ категорії, заступник директора Наукова бібліотека Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова

Страницы

Подписка на RSS - № 3 (5) 2016