Краєзнавча діяльність бібліотек

Шевченко О. Регіональна кампанія «Улюблені поети Придніпров’я»

Стаття висвітлює досвід Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія щодо краєзнавчої роботи та популяризації поетичної спадщини місцевих професійних поетів.

Відомості про автора: 

заступник директора з внутрішньобібліотечної роботи Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія

Книш А. Краєзнавча бібліографія як складова історичної пам’яті

У статті представлено краєзнавчий бібліографічний доробок Наукової бібліотеки Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, що полягає у виявленні, збиранні, збереженні та популяризації писемних матеріалів, пов’язаних своїм змістом з історією та сьогоденням міста, якому випала доля бути колись величною столицею Української козацької держави. Представлено діяльність бібліотеки щодо увічнення пам’яті визначних особистостей краю.

Відомості про автора: 

заступник директора Наукової бібліотеки Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

Макарова Т. Євген Маланюк: повернення на Батьківщину (до 120-річчя від дня народження поета)

Стаття присвячена 120-річчю з дня народження поета, культуролога-енциклопедиста та публіциста Євгена Маланюка. Висвітлюється досвід роботи обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського міста Кропивницький з вшанування пам’яті поета-земляка на батьківщині. У статті подано огляд заходів, які проходять в бібліотеці та популяризують творчість видатного земляка. Розкриваються книжкові фонди та проекти, представлені на сайті бібліотеки.

Відомості про автора: 

завідувач відділу краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського, м. Кропивницький

Подписка на RSS - Краєзнавча діяльність бібліотек