Авторам

Запрошуємо авторів надсилати до журналу статті, які раніше не публікувались.

У журналі друкуються статті бібліотечної проблематики з історії, теорії та практики бібліотек.

Статті приймаються в електронній формі, у форматі Word for Windows, MS Word. Cхеми, малюнки, фотографії та інші графічні зображення друкуються в окремих випадках, коли без їх публікації неможливо розкрити зміст статті. Просимо подавати їх окремими файлами у форматах TIFF, JPEG (300 крапок на дюйм).

У статті просимо вказати її назву, повне ім’я автора(ів), посаду, назву організації, наукове звання (за наявності). Статті приймаються українською та російською мовами. Розмір статей не обмежується, великі за обсягом статті друкуються у декількох номерах. Редакція залишає за собою право літературного редагування і скорочення статей з обов’язковим попереднім узгодженням з автором статті. Списки літератури до статей подаються відповідно до чинних стандартів щодо бібліографічного опису. Відповідальність за точність поданих фактів, цитат, цифр і прізвищ несуть автори матеріалів.

Редакція високо цінує авторів журналу і в індивідуальному порядку узгоджує всі питання щодо публікації статей у журналі та надає вичерпні консультації, а у разі необхідності доопрацювання статей надає поради.

Кожен автор отримує друкований авторський примірник журналу, тому просимо повідомляти адресу з індексом для його надсилання.


Звертайтесь до редакції журналу:
тел.: (067) 625-36-52, (066) 840-97-83;
[email protected]