Визначаються головні аспекти формування редакційної політики нового бібліотекознавчого видання.
В архіві журналу надається перелік статей кожного номера з анотацією до статті. Передплатити доступ до електронного повнотекстового архіву журналу на CD, off-line, online можна звернувшись до редакції журналу електронною поштою [email protected] або дізнатись деталі за телефонами (067) 625-36-52; (066) 840-97-83. Також передплату можна здійснити за передплатними каталогами «Каталог видань України на (відповідний) ____ рік» ДП «Преса» (Укрпошта) у найближчому до Вас поштовому відділенні Укрпошти за передплатним індексом 98015 або в інших передплатних агенціях. Якщо Вас зацікавила окрема стаття, просимо звертатись безпосередньо до редакції журналу.
Визначаються головні аспекти формування редакційної політики нового бібліотекознавчого видання.
Статья посвящена проблеме библиотечной коммуникации, ее места и роли в работе университетской библиотеки. В частности, анализируется специфика функционирования такого процесса в упомянутых библиотеках, также уделяется внимание особенностям работы с ним, его значению.
У статті надано історичні аспекти розвитку бібліотек та представлено міркування щодо майбутнього книгозбірень, розглядаються переваги та вразливі компоненти як друкованої, так і електронної книги.
Стаття висвітлює здобутки і проблеми науково-дослідної роботи Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва, зокрема її пріоритетні напрямки, над якими працює колектив спільно з книгозбірнями області та науковцями міста.
У статті представлено досвід роботи бібліотеки з формування бібліотечного фонду та розкрито багатогранність приватних книжкових колекцій, подарованих бібліотеці.
У статті представлено досвід проведення вуличних бібліотечних акцій, а детальний опис дасть змогу запозичити цікаві ідеї колегам.
У статті представлено інноваційні форми і методи роботи та роль партнерства задля урізноманітнення діяльності сучасної бібліотеки та її послуг.
Стаття висвітлює досвід Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки щодо проведення цільової програми «Плекаємо патріотів» для забезпечення інформаційної підтримки організації роботи вчителів із питань поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Стаття інформує про створення кімнати-музею рідкісної книги у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського, мету та напрями її діяльності.
У статті представлені роздуми щодо сучасних проблем існування публічних бібліотек.