Комп'ютерні та юридичні консультації

Комп'ютерні консультації

Бібліотекам, які мають бажання отримати консультації щодо вибору інформаційно-бібліотечної системи для автоматизації бібліотечних процесів або дізнатись необхідні параметри комп’ютерної техніки та інших технічних засобів, партнерами редакції журналу надаються безкоштовні консультації. Також можна отримати консультації щодо застосування технології пластикових читацьких квитків. Надаються консультації щодо реєстрації доменних імен та обрання надійного хостингу для сайту бібліотеки, допомога по розробці сайтів бібліотек.

Для отримання консультації просимо сформулювати Ваш запит і надіслати його на адресу [email protected] і кваліфіковані фахівці безкоштовно Вас проконсультують, надіславши відповідь на Вашу адресу.

Юридичні консультації

Практично в кожного з нас хоча б раз у житті виникає ситуація, коли грамотна і кваліфікована правова допомога є вкрай важливою та необхідною. Сьогодні, за умов стрімкої зміни законодавчих актів, це ще й вельми актуальна послуга. Тому редакція журналу започатковує надання правової допомоги і консультаційних послуг, які відтепер можуть отримати всі бібліотечні фахівці, читачі та передплатники журналу «Бібліотечний форум України: історія, теорія і практика». Ви маєте можливість поставити запитання юристу й отримати фахову безоплатну юридичну консультацію. Для цього можна надіслати запитання на e-mail редакції журналу [email protected]. Відповідь на поставлене запитання буде опубліковано на сторінках журналу, а також, за бажанням, її може бути надіслано на вашу електронну пошту.

Ми раді вам допомогти розібратися в тонкощах законодавства України, надавши юридично грамотну відповідь на запитання!