У статті надається загальна інформація щодо пріоритетів розвитку професійного журналу, представлені умови передплати та послуги бібліотекам.
В архіві журналу надається перелік статей кожного номера з анотацією до статті. Передплатити доступ до електронного повнотекстового архіву журналу на CD, off-line, online можна звернувшись до редакції журналу електронною поштою [email protected] або дізнатись деталі за телефонами (067) 625-36-52; (066) 840-97-83. Також передплату можна здійснити за передплатними каталогами «Каталог видань України на (відповідний) ____ рік» ДП «Преса» (Укрпошта) у найближчому до Вас поштовому відділенні Укрпошти за передплатним індексом 98015 або в інших передплатних агенціях. Якщо Вас зацікавила окрема стаття, просимо звертатись безпосередньо до редакції журналу.
У статті надається загальна інформація щодо пріоритетів розвитку професійного журналу, представлені умови передплати та послуги бібліотекам.
У статті представлено аналіз науково-видавничої моделі «Library Publishing» в університетських бібліотеках зарубіжних країн та України.
Розглянуто досвід Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету щодо впровадження проекту репрезентації книжкових пам’яток у цифровому форматі. Запропоновано комплекс технологічних рішень для організації оптимального шляху документа та забезпечення основних процесів функціонування цифрового ресурсу.
Висвітлено історію створення та досвід діяльності корпорації «Придніпровський корпоративний каталог». У статті розкрито принципи роботи корпорації, технологічні питання та методичні підходи до формування корпоративного каталогу.
У статті представлено технологію запису і обліку читачів у бібліотеці з використанням АБІС «ІРБІС» та розкрито механізми формування, збереження бази даних «Читачі НБУВ», яка зареєстрована як об’єкт інтелектуальної власності.
Висвітлено проблеми інформаційного забезпечення процесу комплектування бібліотеки ВНЗ в умовах сьогодення, спираючись на досвід роботи бібліотеки Полтавського університету економіки і торгівлі.
Доклад, представленный от делегации Украины на международном теоретико-практическом семинаре «Рынок электронных книг и партнерство библиотек», 19–20 апреля 2016 г., Литва, г. Аникщай, (http://www.nykscionamai.lt/?lang=en).
9 червня 2016 року в Дружківській центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки Донецької області відбулася значна подія не лише для бібліотечного середовища, але й для всієї громади міста – свої двері для дітей відкрив мультимедійний центр «Грайлик».
У статті представлений досвід Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія з проведення обласного конкурсу на створення краєзнавчого електронного продукту.
У статті репрезентовано досвід ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв» з впровадження стратегії реформування вищої бібліотечної освіти, підвищення якості підготовки бібліотечних фахівців з урахуванням максимально можливого приближення до потреб практики та орієнтації на європейські моделі професійного навчання.