У статті представлено інформацію про презентації книг «Борись в ім’я честі» та «Ічнянці в АТО (сто бійців)» і волонтерську діяльність бібліотекарів.
В архіві журналу надається перелік статей кожного номера з анотацією до статті. Передплатити доступ до електронного повнотекстового архіву журналу на CD, off-line, online можна звернувшись до редакції журналу електронною поштою [email protected] або дізнатись деталі за телефонами (067) 625-36-52; (066) 840-97-83. Також передплату можна здійснити за передплатними каталогами «Каталог видань України на (відповідний) ____ рік» ДП «Преса» (Укрпошта) у найближчому до Вас поштовому відділенні Укрпошти за передплатним індексом 98015 або в інших передплатних агенціях. Якщо Вас зацікавила окрема стаття, просимо звертатись безпосередньо до редакції журналу.
У статті представлено інформацію про презентації книг «Борись в ім’я честі» та «Ічнянці в АТО (сто бійців)» і волонтерську діяльність бібліотекарів.
Представлено міркування щодо ролі книги та професії бібліотекаря, спираючись на висловлення відомих вчених, письменників, науковців.
У статті висвітлюються актуальні питання законодавчої бази України в сфері трудових правовідносин, подається аналіз проекту Трудового кодексу України, розглядаються основні питання, які можуть виникнути між робітником і роботодавцем у сфері діяльності публічних бібліотек, з урахуванням нового проекту Трудового кодексу України.
Розглянуто основні недоліки наявних систем преміювання працівників університетів України за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах, з метою стимулювання росту їх наукової продуктивності. Запропонований альтернативний квартильний підхід до вирішення даної проблеми, який враховує особливості різних наукових дисциплін.
Стаття знайомить з результатами редакції Путівника по краєзнавчих ресурсах України, що презентований на сайті Національної історичної бібліотеки України.
Узагальнюється досвід створення бази даних «Послуги читальних залів» (БД ПЧЗ) в Національній бібліотеці України імені В. І Вернадського. Розглянуто практичні питання розробки структури БД ПЧЗ, засобів для введення, пошуку та статистичного аналізу інформації з БД ПЧЗ.
Узагальнюється досвід розробки автоматизованого робочого місця пункту запису читачів Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського з використанням засобів системи автоматизації бібліотек «ІРБІС64» та системи персоналізації пластикових карток «IDCardMaster».
У статті аналізуються основні зміни та сучасні підходи до обслуговування спеціалістів у наукових бібліотеках.
Стаття акцентує увагу на важливості популяризації художньої літератури та висвітлює різнопланову діяльність відділу художньої літератури Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка, а також клубу літературних дебютів «Нові імена».
У статті представлено інноваційну форму роботи зі студентами – години освіченості, які входять до системи заходів з культурно-просвітницької, виховної роботи наукової бібліотеки вищого навчального закладу.