У статті представлено етапи розвитку журналу «Бібліотечний форум України» та становлення його наступника – журналу «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика».
В архіві журналу надається перелік статей кожного номера з анотацією до статті. Передплатити доступ до електронного повнотекстового архіву журналу на CD, off-line, online можна звернувшись до редакції журналу електронною поштою [email protected] або дізнатись деталі за телефонами (067) 625-36-52; (066) 840-97-83. Також передплату можна здійснити за передплатними каталогами «Каталог видань України на (відповідний) ____ рік» ДП «Преса» (Укрпошта) у найближчому до Вас поштовому відділенні Укрпошти за передплатним індексом 98015 або в інших передплатних агенціях. Якщо Вас зацікавила окрема стаття, просимо звертатись безпосередньо до редакції журналу.
У статті представлено етапи розвитку журналу «Бібліотечний форум України» та становлення його наступника – журналу «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика».
У статті висвітлюється досвід Одеської національної наукової бібліотеки у проведенні наукового дослідження фізичного стану бібліотечного фонду та подано рекомендації бібліотечним працівникам щодо забезпечення збереження цінних документів.
У статті розглянуто способи просування книгозбірень у мобільному додатку Instagram, висвітлено тенденції бібліотечного маркетингу, типи контенту, що притаманні Instagram.
У статті висвітлюється досвід роботи по відродженню культурної спадщини України шляхом популяризації творів українських письменників. Представлено форми масової роботи по вихованню патріотизму сучасної молоді.
У статті висвітлено діяльність бібліотек Кіровоградської області, що спрямована на популяризацію української мови та літератури серед юнацтва та молоді в рамках обласного бібліомарафону «Звучи, рідна мово!».
У статті акцентується увага бібліотечних працівників на відзначенні бібліотекою 100-річчя від дня народження Олеся Гончара, а саме – проведенні комплексу заходів, об'єднаних в бібліотечні акценти «Непроминальний Олесь Гончар».
Стаття висвітлює досвід Дніпропетровської ОУНБ щодо проведення Всеукраїнського проекту «Я маю право!».
У статті висвітлено досвід краєзнавчої роботи Бібліотеки Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова у відтворенні історії університету періоду Другої світової війни.
У публікації пропонується досвід комунікації бібліотекарів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного з архітекторами, результатом якої стало проведення воркшопу Archintegration 2018, що мав за мету розробити фірмовий стиль та дизайн-проект публічного простору бібліотеки.
У статті висвітлюється діяльність Бібліотеки Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, що спрямована на популяризацію видань, вивчення читацьких уподобань та інтересів, представлено роль книгозбірні у формуванні інформаційної культури молоді.