Краєзнавча діяльність бібліотек

Юрчишина О. Війна пройшлась по їхніх долях

У статті висвітлено досвід краєзнавчої роботи Бібліотеки Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова у відтворенні історії університету періоду Другої світової війни. 

Відомості про автора: 

завідувач сектору краєзнавчих видань Бібліотеки Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Шевченко О. Регіональна кампанія «Улюблені поети Придніпров’я»

Стаття висвітлює досвід Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія щодо краєзнавчої роботи та популяризації поетичної спадщини місцевих професійних поетів.

Відомості про автора: 

заступник директора з внутрішньобібліотечної роботи Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія

Книш А. Краєзнавча бібліографія як складова історичної пам’яті

У статті представлено краєзнавчий бібліографічний доробок Наукової бібліотеки Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, що полягає у виявленні, збиранні, збереженні та популяризації писемних матеріалів, пов’язаних своїм змістом з історією та сьогоденням міста, якому випала доля бути колись величною столицею Української козацької держави. Представлено діяльність бібліотеки щодо увічнення пам’яті визначних особистостей краю.

Відомості про автора: 

заступник директора Наукової бібліотеки Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

Макарова Т. Євген Маланюк: повернення на Батьківщину (до 120-річчя від дня народження поета)

Стаття присвячена 120-річчю з дня народження поета, культуролога-енциклопедиста та публіциста Євгена Маланюка. Висвітлюється досвід роботи обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського міста Кропивницький з вшанування пам’яті поета-земляка на батьківщині. У статті подано огляд заходів, які проходять в бібліотеці та популяризують творчість видатного земляка. Розкриваються книжкові фонди та проекти, представлені на сайті бібліотеки.

Відомості про автора: 

завідувач відділу краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського, м. Кропивницький

Подписка на RSS - Краєзнавча діяльність бібліотек