Бібліотечно-бібліографічне обслуговування

Шевченко О. На варті читання, або Читання – броня від усіх бід

У статті представлено досвід роботи Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія з внутрішньо переміщеними особами. 

Відомості про автора: 

заступниця директора з внутрішньобібліотечної роботи Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія

Завіна О. Соціальне партнерство бібліотек на допомогу формуванню навичок здорового способу життя

У статті розкрито досвід роботи фахівців відділу документів з питань медицини та охорони здоров’я Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського (м. Кропивницький) з напрямку популяризації здорового способу життя через реалізацію проєктів, запроваджених у соціальному партнерстві бібліотеки із закладами системи охорони здоров’я; представлені результати співпраці відділу з суб’єктами партнерської діяльності. 

Відомості про автора: 

завідувачка відділу документів з питань медицини та охорони здоров’я Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського, м. Кропивницький

Федкевич Н. Каланчацькі бібліотеки стають сучасними

У статті надається інформація щодо реформи бібліотечної мережі Каланчацької територіальної громади та осучаснення обладнання сільських бібліотек і запровадження нових послуг користувачам. 

Відомості про автора: 

директорка Каланчацької ЦБС Херсонської області, заслужена працівниця культури України

Мороз А. Скажемо булінгу «ні»

У статті висвітлюється досвід просвітницької роботи Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва на протидію булінгу. 

Відомості про автора: 

методистка науково-методичного відділу Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва

Лугина І. Інклюзивний простір публічної бібліотеки

Стаття представляє основні напрямки та досвід роботи бібліотек Сторожинецької ЦБС по обслуговуванню людей з особливими потребами. 

Відомості про автора: 

директорка Комунального закладу «Централізована бібліотечна система» Сторожинецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області

Казакова Л. Нові форми краєзнавчої роботи в умовах карантинних обмежень у діяльності Чернігівської обласної бібліотеки для дітей

У статті на основі накопиченого досвіду йдеться про нові форми краєзнавчої роботи Чернігівської обласної бібліотеки для дітей в умовах карантинних обмежень. В умовах війни бібліотека також застосовує ці, та розробляє нові проєкти для задоволення потреб читачів. 

Відомості про автора: 

головна бібліографиня інформаційно-бібліографічного відділу Чернігівської обласної бібліотеки для дітей

Шевченко О. Знайди свою книжку: Національний тиждень читання в науці

Стаття висвітлює досвід Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія у проведенні низки комунікативних заходів у межах загальнонаціональної акції «Національний тиждень читання». 

Відомості про автора: 

заступниця директора з внутрішньобібліотечної роботи Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія

Романюк О. Роль публічної бібліотеки в ресоціалізації засуджених. Проєкт «Видима бібліотека»

У статті висвітлено досвід та результати реалізації проєкту «Видима бібліотека», що здійснювався фахівцями Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих міста Києва. Проєкт був зосереджений на ресоціалізації засуджених та мав на меті представити можливості сучасної публічної бібліотеки в обслуговуванні засуджених з використанням онлайн послуг та інтернету. 

Відомості про автора: 

директорка Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих міста Києва

Кісельова О. Лесине слово звучатиме знову!

У статті представлено досвід бібліотек Кіровоградщини щодо відзначення ювілею видатної Лесі Українки в рамках обласного бібліотечного стріму «Лесине слово звучатиме знову!». 

Відомості про автора: 

завідувачка науково-методичного відділу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка

Шевченко О. Літературний диліжанс: книги, творчість, теплота

Стаття висвітлює досвід Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія щодо організації читацького клубу як дієвого інструменту в просуванні та популяризації читання. 

Відомості про автора: 

заступниця директора з внутрішньобібліотечної роботи Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія

Страницы

Подписка на RSS - Бібліотечно-бібліографічне обслуговування