Науково-методична робота бібліотек

Лупан А. Обласний конкурс на кращий бібліотечний захід з промоції книги і читання «Читаймо! Вчимось! Перемагаймо!»

У статті висвітлюється інформація про проведення обласного онлайн конкурсу серед публічних бібліотек територіальних громад Чернівецької області на кращий бібліотечний захід з промоції книги і читання «Читаймо! Вчимось! Перемагаймо!». 

Відомості про автора: 

головна методистка науково-методичного відділу Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка

Лупан А. Обласний конкурс краєзнавчих мініпроєктів «Краєзнавча бібліотечна пропозиція – громаді»

У статті розкривається робота публічних бібліотек Чернівецької області у напрямку бібліотечного краєзнавства та висвітлюється інформація про обласний конкурс краєзнавчих мініпроєктів «Краєзнавча бібліотечна пропозиція – громаді». 

Відомості про автора: 

головна методистка науково-методичного відділу Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка

Лупан А. Обласний онлайн ярмарок бібліотечних послуг «Це цікаво місцевій громаді»

28 вересня 2021 року, напередодні відзначення професійного свята Всеукраїнського дня бібліотек, на базі Регіонального тренінгового центру Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка в онлайн-форматі відбувся перегляд відеоекспозицій учасників II обласного онлайн ярмарку бібліотечних послуг «Це цікаво місцевій громаді». 

Відомості про автора: 

головна методистка науково-методичного відділу Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка

Рудько І. Видавнича діяльність Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка

У статті прослідковано історичні витоки та сьогодення видавничої діяльності Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка, представлено репертуар видань книгозбірні.

Відомості про автора: 

завідувач редакційно-видавничого відділу Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка

Ковальчук Г. Формування та розвиток системи методичного забезпечення масових бібліотек на теренах України у 1920–1940 роках

У статті досліджується досвід формування системи методичного керівництва масовими бібліотеками на теренах України. Окреслено основні дії держави зі створення цілісної системи.

Відомості про автора: 

методист Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка

Борзенко Н. Екологічні проблеми та їх вирішення в ракурсі бібліотечної діяльності

У статті представлено результати соціологічного опитування молоді Кіровоградщини щодо екологічних проблем та захисту природи, висвітлено досвід проведення вебінарів екологічної тематики як для бібліотекарів, так і читачів.

Відомості про автора: 

головний бібліотекар науково-методичного відділу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва

Зюлева Ю. «О, рідна земле, люба моя нене!»: підсумки проведення обласного конкурсу на кращий електронний продукт з краєзнавства

У статті представлений досвід Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія з проведення обласного конкурсу на створення краєзнавчого електронного продукту.

Відомості про автора: 

вчений секретар Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія

Капустіна Н., Ходарєва Ю. III регіональний конкурс наукових робіт та інноваційних проектів імені Л. Б. Хавкіної як платформа підвищення рейтингу бібліотеки та бібліотечної професії в регіоні

Представлено інформацію про ІІІ регіональний конкурс імені Л. Б Хавкіної серед молодих спеціалістів бібліотек, аспірантів, магістрів, студентів Харкова і регіону на кращу наукову роботу та інноваційний проект, присвячений вшануванню пам’яті видатного бібліотекознавця, одного із фундаторів харківської бібліотечної школи Любові Борисівни Хавкіної.

Відомості про автора: 

заступник голови оргкомітету конкурсу, завідуюча кабінетом бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної, член оргкомітету конкурсу, головний бібліотекар кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка

Подписка на RSS - Науково-методична робота бібліотек