Децентралізація і бібліотеки

Тарлінська О. Науково-методичний супровід бібліотек новостворених об’єднаних територіальних громад: досвід Запоріжжя

У статті розглядаються питання щодо впливу реформи децентралізації на діяльність публічних бібліотек запорізького краю та методичний супровід бібліотечних закладів в умовах об'єднаних територіальних громад. 

Відомості про автора: 

завідувач науково-методичного відділу Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки

Амельченко Ю. Бібліотеки ОТГ Одещини: вплив трансформації фондів на формування позитивного іміджу бібліотек місцевих громад

У статті висвітлюються питання трансформації якісного та кількісного складу бібліотечних фондів в бібліотеках новостворених об’єднаних територіальних громад і перетворення цих бібліотек у центри спілкування громади та відкриття низки медіацентрів, а також аналізується вплив цих перетворень на формування позитивної думки громади щодо діяльності сучасних бібліотек. 

Відомості про автора: 

директор Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського

Амельченко Ю. Бібліотека ОТГ: новий формат існування

У статті наводиться досвід бібліотек Одеської області в умовах реалізації реформи місцевого самоврядування в Україні щодо формування позитивної громадської думки про бібліотеки ОТГ та створення їх сучасного іміджу. Представлено новий підхід урізноманітнення діяльності з патріотичного виховання та популяризації української книги й укріплення статусу державної мови на прикладах бібліотек Коноплянської сільської об'єднаної територіальної громади Іванівського району та Любашівської ОТГ. 

Відомості про автора: 

директор Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. С. Грушевського

Подписка на RSS - Децентралізація і бібліотеки