Проєктна діяльність бібліотек

Бояринова О. П’ять бібліотек Сумщини та Чернігівщини стали ресурсними центрами для креативної молоді та підприємців

У статті представлено досвід реалізації проєкту «Економічний RestART», що реалізований в бібліотеках Сумщини та Чернігівщини. Організатором цього проєкту виступила ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks. 

Відомості про автора: 

членкиня Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація, координатор проєкту «Економічний RestART»

Шматько О. Проєкт «ГОВЕРЛА» для місцевих громад Львівщини

У статті надано інформацію щодо реалізації бібліотеками проєкту «ГОВЕРЛА» для внутрішньо переміщених осіб Львівської області за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Відомості про автора: 

завідувачка науково-методичного відділу Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки

Долинська Ю. Найуспішніші проєкти Центральної дитячої бібліотеки м. Мелітополь

У статті представлено два найуспішніші проєкти, що реалізовані в Центральній дитячій бібліотеці міста Мелітополя (Запорізька обл.). Обидва проєкти – «Відеошкола малювання: Діти вчать дітей», «Розповідь народної ляльки» стали переможцями престижних закордонних конкурсів серед бібліотек світу. 

Відомості про автора: 

заступниця директора з питань обслуговування дітей Централізованої бібліотечної системи, завідувачка Центральної дитячої бібліотеки (м. Мелітополь, Запорізька область)

Мальована А. «Поетичний бібліопростір А+» у мандрах

У статті представлено досвід реалізації проєкту Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка «Мандрівний поетичний бібліопростір А+» за підтримки Українського культурного фонду в рамках програми «Н.О.Р.Д.» у 2019 р. 

Відомості про автора: 

заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка

Веремієнко Т. «Сузір’я злагоди» – проєкт, що об’єднує народи

Стаття висвітлює практичний досвід бібліотеки щодо реалізації проєктної ініціативи, застосування інноваційних форм роботи та оптимізації співпраці бібліотеки з національними товариствами Миколаївської області. Представлено різні формати соціокультурної діяльності, що сприяють вивченню історико-культурної спадщини регіону, популяризації національної культури, мови та традицій. Надана оцінка ефективності застосування проєктного методу у діяльності бібліотеки. 

Відомості про автора: 

завідувач сектору документів іноземними мовами Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки

Бабій Л. «Назустріч улюбленому письменнику» – візитівка проєктної діяльності Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка

У статті висвітлюється досвід реалізації одного з творчих проєктів Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, спрямованого на популяризацію доробку сучасних прикарпатських письменників. Основним меседжем даного проєкту є залучення найширшого кола краян до читання і спілкування з майстрами літературного слова. 

Відомості про автора: 

директор Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка

Подписка на RSS - Проєктна діяльність бібліотек