Проєктна діяльність бібліотек

Мальована А. «Поетичний бібліопростір А+» у мандрах

У статті представлено досвід реалізації проєкту Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка «Мандрівний поетичний бібліопростір А+» за підтримки Українського культурного фонду в рамках програми «Н.О.Р.Д.» у 2019 р. 

Відомості про автора: 

заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка

Веремієнко Т. «Сузір’я злагоди» – проєкт, що об’єднує народи

Стаття висвітлює практичний досвід бібліотеки щодо реалізації проєктної ініціативи, застосування інноваційних форм роботи та оптимізації співпраці бібліотеки з національними товариствами Миколаївської області. Представлено різні формати соціокультурної діяльності, що сприяють вивченню історико-культурної спадщини регіону, популяризації національної культури, мови та традицій. Надана оцінка ефективності застосування проєктного методу у діяльності бібліотеки. 

Відомості про автора: 

завідувач сектору документів іноземними мовами Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки

Бабій Л. «Назустріч улюбленому письменнику» – візитівка проєктної діяльності Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка

У статті висвітлюється досвід реалізації одного з творчих проєктів Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, спрямованого на популяризацію доробку сучасних прикарпатських письменників. Основним меседжем даного проєкту є залучення найширшого кола краян до читання і спілкування з майстрами літературного слова. 

Відомості про автора: 

директор Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка

Подписка на RSS - Проєктна діяльність бібліотек