Ювілеї бібліотек

Клюй Т., Казакова Л. Чернігівська обласна бібліотека для дітей – 125 років служіння дітям

У статті йдеться про історію і сьогодення однієї з найстаріших книгозбірень для дітей в Україні – Чернігівської обласної бібліотеки для дітей, яка у 2023 році святкує поважний ювілей – 125 років з часу заснування. 

Відомості про автора: 

директорка, заступниця директора Чернігівська обласна бібліотека для дітей

Мацей О., Молчанова С. Стратегічна візія Наукової бібліотеки Хмельницького національного університету: від ідеї до втілення (до 60-річчя з дня заснування книгозбірні)

У статті висвітлено досвід наукової бібліотеки університету зі стратегічного планування та реалізації стратегічних програм різних років. Стаття присвячена 60-річчю з дня заснування книгозбірні. 

Відомості про автора: 

заступниця директора, завідувачка науково-методичного відділу Наукова бібліотека Хмельницького національного університету

Жайворонок Т. 100 років разом з дітьми!

Стаття присвячена 100-річному ювілею Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна, досвіду з відзначення колективом цієї вагомої дати з поданням огляду найбільш знакових подій, які відбулись протягом ювілейного року. 

Відомості про автора: 

директорка Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна, заслужена працівниця культури України, нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня, лауреатка обласної премії ім. М. Аркаса

Якубовська С. Погляд через призму історії: Науковій бібліотеці імені М. В. Довнар-Запольського – 115 років

У статті висвітлено роль М. В. Довнар-Запольського, першого директора Київського комерційного інституту, у створенні академічної бібліотеки інституту. Представлені основні напрямки роботи Наукової бібліотеки імені М. В. Довнар-Запольського Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана в сучасний період. 

Відомості про автора: 

директорка Наукової бібліотеки імені М. В. Довнар-Запольського Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

Кравчук Н. Науковій бібліотеці Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова – 100 років

У статті висвітлено шлях розвитку бібліотеки від її становлення до сьогодення. На підставі спогадів колег описано професійний шлях особистостей, які стояли біля її витоків, та досягнення і відданість її керівників. 

Відомості про автора: 

директорка Наукової бібліотеки Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Довгань М. Крізь призму десятиліть: Чернівецькій обласній бібліотеці – 80

У статті висвітлюється діяльність однієї з провідних книгозбірень краю – Чернівецької обласної бібліотеки на різних історичних етапах. Зокрема, створення та функціонування структурних підрозділів, динаміку формування фондів, еволюцію форм і методів обслуговування користувачів, впровадження інформаційних технологій, створення ресурсних центрів, розвиток науково-просвітницької установи на сучасному етапі. Згадуються особистості, які творили й примножували надбання бібліотеки від витоків до сьогодення. 

Відомості про автора: 

заступниця директора Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка, заслужена працівниця культури України

Сташко Л. Дозвольте зізнатись у любові

Стаття на власному прикладі показує як обрана на все життя професія бібліотекаря надихає та допомагає отримувати задоволення від життя. 

Відомості про автора: 

завідувач науково-методичного відділу Львівської обласної бібліотеки для дітей

Пилип Я, Цок Л. Науково-технічна бібліотека Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу: минуле та сьогодення (до 60-річчя від дня заснування)

У статті висвітлюється історія становлення та розвитку науково-технічної бібліотеки, розкриваються основні напрямки діяльності та шляхи модернізації книгозбірні університету. 

Відомості про автора: 

вчений секретар, заступник директора Науково-технічна бібліотека Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Бабій Л. Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка – 80 років

У статті представлено історію та сьогодення Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка. 

Відомості про автора: 

директор Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка, заслужений працівник культури України

Захарченко Л. Педагог-бібліотекар у моєму житті

У статті, присвяченій 20-ти річчю від дня заснування Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського, відображено спогади колишньої студентки про директора-організатора бібліотеки й викладача Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова – Павлу Іванівну Рогову. 

Відомості про автора: 

провідний бібліотекар відділу науково-методичного забезпечення діяльності мережі освітянських бібліотек Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського

Страницы

Подписка на RSS - Ювілеї бібліотек