№ 2 (8) 2017

Файл ЕК: 

Калініна Н. Керівник за контрактом та зміни у сфері вищої освіти

На сайті журналу надаються безкоштовні юридичні консультації, які можуть отримати читачі журналу та відвідувачі сайту. Одне з запитань стосувалося змін щодо визначення освітньо-кваліфікаційних вимог до бібліотечних посад відповідно до новел законодавчої бази України в сфері вищої та призначення керівників на посади на конкурсних засадах.

Відомості про автора: 

юрист, фахівець в галузі кримінального права, завідуюча бібліотекою-філією №10, ЦБС для дорослих, м. Запоріжжя

Чегринець М. Служіння улюбленій справі: до 70-річного ювілею Галини Олександрівни Туркот

Представлено життєвий і професійний шлях завідуючої відділом міжбібліотечного абонементу та електронної доставки документів, голови профспілкової організації Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, заслуженого працівника культури України, ветерана праці Галини Олександрівни Туркот.

Відомості про автора: 

головний бібліотекар відділу наукової систематизації, предметизації та організації систематичних каталогів Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка

Передплати газету для мешканців зони АТО

Українська бібліотечна асоціація у 2017 році продовжує акцію «Передплати газету для мешканців зони АТО», ініційовану у 2016 році. Мета акції – доставка центральних і регіональних українських періодичних видань на територію Луганської та Донецької областей для подальшого розповсюдження в населених пунктах так званої "сірої зони". 

Іванова Н. Співпраця бібліотек і музеїв Мелітопольщини як ресурс розвитку освіти дорослих

У статті представлено досвід участі публічних бібліотек та музеїв міста Мелітополя та Мелітопольського району Запорізької області у проекті “Співпраця бібліотек і музеїв Мелітопольщини як ресурс розвитку освіти дорослих”. Метою проекту було розширення функцій культурних інституцій, розробка культурних та освітніх програм для різних груп дорослого населення, створення на їх базі центрів громадської активності, а також у партнерстві з активістами місцевих громад перетворення їх на локальні платформи примирення, діалогу і зміцнення довіри.

Відомості про автора: 

координатор проекту «Співпраця бібліотек і музеїв Мелітопольщини як ресурс розвитку освіти дорослих»

Кудлач В. «Пам’ятки писемності та культури: розкриття та доступ»: семінар для бібліотекарів

У статті надається інформація про семінар щодо основних аспектів діяльності бібліотек з рідкісними виданнями та рукописами.

Відомості про автора: 

провідний бібліотекар відділу інформаційно-технічного забезпечення бібліотечних процесів Одеської національної наукової бібліотеки

Данилевич Т. На бібліотечній платформі «Кварталу МироТворчості»

У статті представлено проектну діяльність Житомирської обласної бібліотеки для дітей в розвитку комунікації і взаємодії з різними культурними, громадськими, гуманітарними інституціями задля розвитку соціального партнерства. 

Відомості про автора: 

завідувач відділу обслуговування учнів 5-9 класів Житомирської обласної бібліотеки для дітей

Борзенко Н. Екологічні проблеми та їх вирішення в ракурсі бібліотечної діяльності

У статті представлено результати соціологічного опитування молоді Кіровоградщини щодо екологічних проблем та захисту природи, висвітлено досвід проведення вебінарів екологічної тематики як для бібліотекарів, так і читачів.

Відомості про автора: 

головний бібліотекар науково-методичного відділу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва

Чорна І. Бібліокре@тив

У статті представлено досвід роботи шкільної бібліотеки щодо розвитку у дітей творчих здібностей завдяки гуртку-студії «Hand-Made» та формування особистісних якостей шляхом участі у ляльковому театрі. 

Відомості про автора: 

завідувач бібліотеки ЗОШ № 88, м. Харків

Шевченко О. Бібліотека просто неба – Open air

Стаття висвітлює досвід Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія щодо реалізації соціокультурного проекту «Бібліотечна альтанка». 

Відомості про автора: 

заступник директора з внутрішньобібліотечної роботи Дніпропетровськоїобласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія

Зайко Н. Майбутнє України будуємо разом!

У статті висвітлюється робота Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т. Г. Шевченка щодо формування патріотичної свідомості юних читачів у партнерстві з патріотично-правовим рухом “ХОМА”.

Відомості про автора: 

завідувач відділу інновацій, реклами та організації дозвілля Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т. Г. Шевченка

Страницы

Подписка на RSS - № 2 (8) 2017